Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У році чотири сезони, які є природними явищами, що використовуються людьми для виміру часу. Але разом з тим кожний сезон має свої особливості, зокрема, погодні та температурні умови, зумовлені кліматом. Ці умови знайомі дитині, яка має певні асоціації з кожним сезоном. На екрані дитина бачить набір предметів, які вельми відрізняються один від одного, але кожен може має чітку асоціацію з певною порою року. Наприклад, сніжинка та санки, пролісок та жовте листя. Над зображенням цих предметів учень бачить яскравий фон, на якому є надпис певного сезону. Мета дитини: вибрати та перемістити до цієї картинки ті предмети, що повʼязані з цим конкретним сезоном. Це завдання має на меті розвиток та закріплення у свідомості дитини чітких асоціативних звʼязків, які досі існували на поверхневому рівні. Також ця вправа розвиває увагу учня, вміння зосереджуватись.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.8
Сезони
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися