Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння сприймати дані про час, які вказуються на годиннику, є дуже важливим для дитини не тільки як спосіб тренування памʼяті, а й для використання у житті кожного дня. На екрані учень бачить малюнок електронного годинника. Час, показаний на ньому, зображується не повно, тобто є пропущені цифри, на місці яких пустоти. Під малюнком міститься два варіанти відповіді на те, котра година вказана на годиннику. Таким чином це завдання є дворівневим, при чому рівні залежать один від одного. Один з варіантів часу, що вказаний під годинником, більше подібний до правильного. З іншого боку, учень має з чим порівняти обидва варіанти, і вибрати більш правильний. Наприклад, на електроному годиннику пропущена перша цифра, тож вигляд він має такий: _0:00. Перший варіант - помістити на пусте місце одиничу, а другий - вісімку. Вісімка не підходить, адже годинник не показує 80 годин. Тож правильний варіант - вибрати одиничку, яка, ставши на своє місце, буде означати десять годин, нуль хвилин. Коли дитина робить це, то незалежно від правильності відповіді переходить до наступного етапу вправи, де на годиннику, що зображується на екрані, вказаний вже інший час.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.2
Цифровий годинник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися