Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина вже навчилась визначати час, наступний етап полягає у тому, щоб вміти використовувати ці показання у повсякденному житті задля розуміння того, як вимірюється час подій, дій, зустрічей тощо. Ця вправа має на меті саме тренування практичних навичок дитини у розумінні часу. На екрані учень бачить певне зображення, наприклад, тваринку, яка грається. Поряд з малюнком вказано, о котрій годині гра відбувалася. Під малюнком знаходяться годинники. Учень має вибрати серед них той, дані якого співпадають з часом, вказаним у завданні. Ця вправа має певне сюжетне ускладнення, яке стимулює дитину використовувати свої знання про час у конкретній ситуації. Це також стимулює учня більше докладати зусиль для збереження концентрації на завданні. Важливо, що завдяки цьому завданню дитина вчиться співзіставляти події з даними годинників, а ті, в свою чергу, з періодом доби. Це робить усвідомлення часу більш повним та допоможе дитині краще та ефективніше працювати з годинниками у житті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.6
Вибір часу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися