Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання дає можливість дитині закріпити у памʼяті основи геометрії. Дана вправа присвячена основним двовимірним фігурам. На екрані зображено ряд фігур, які суттєво відрізняються одна від одної за всіма параметрами геометрії: кількість кутів, сторін та їхнє співвідношення. Над цим рядом фігур розміщене завдання, у якому вказано, яку саме фігуру потрібно знайти, наприклад, квадрат чи прямокутник. Дитина виділяє потрібну, на її думку, фігуру, аби продовжити завдання й перейти до наступного його етапу. Учень на наступному рівні вправи бачить на екрані вже інші фігури, а також змінюється і завдання. Таким чином у ході виконання цієї вправи досягається різноманіття викладеного матеріалу, завдяки чому зберігається цікавість дитини до завдання і стимулюється розвиток її концентрації. Важливо, що дитина переходить до наступного етапу вправи незалежно від того, чи правильну відповідь вона надала на минулому. При цьому фігури мають цікаве кольорове забарвлення, відрізняючись одна від одної і за кольором, аби дитині було легше на них зосередитись.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.4
Визначаємо форму
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися