Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання – одна із основних арифметичних дій. Під час неї знаходиться сума двох або більше чисел. Сума двох чисел – це результат додавання. І одну й ту саму суму можна дістати шляхом додавання різних чисел. Наприклад, і якщо додати дві пʼятірки, і якщо додати шістку та четвірку, в результаті в обох випадках вийде десять у сумі цієї дії. У ході виконання даної вправи учень має вибрати з-поміж кількох прикладів саме ті, які у результаті додавання мають десять. Учень бачить на екрані кілька чисел. Одна пара при додаванні утворює десять. Її і має знайти дитина. Знайшовши вірний рпиклад, учень обирає ці дві цифри, після чого переходить до наступного етапу вправи. Важливо, що на кожному етапі перед учнем інший набір цифр, але от сума, до якої треба призвести дві з них, завжди одна й та сама – це десять. При цьому навіть якщо дитина зробить невірний вибір та виділить не ту пару чисел, вона все рівно перейде до наступного етапу вправи – але вже після того, як побачить на екрані вірну відповідь, коли потрібна пара цифр стане виділеною. Тож учень має змогу вчитись на власних помилках і використовувати набутий досвід тут же.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.7
Які два числа треба додати, щоб отримати 10?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися