Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина постійно розширює багаж своїх знань про оточуючий світ та його явища. Разом з цим вона вчиться відрізняти предмети від інших, групуючи їх за певними ознаками, що виходять за рамки звичних критеріїв форми, кольору або розміру. Зокрема у ході виконання цієї вправи дитина вчиться групувати різні обʼєкти живої природи згідно їх належності до одного виду або групи видів. На екрані зображено поле, яке має бути заповнене тваринами, що згідно з простим сюжетом вправи утворять команду учня. Під цим полем намальовано кілька звірів, різних за належністю до того чи іншого біологічного виду. Дитина має серед них вибрати до своєї команди тільки тих, що належать до виду, вказаного у завданні. Наприклад, тільки птахів, або тільки собак. При цьому всі тваринки різні за кольором хутра, намальовані у різних позах та мають досить різний вигляд, хоча завжди легко зрозуміти, хто до якого виду належить. Такий багатий стиль ілюстрацій не тільки робить вправу цікавішою для дитини, а й не дає їй змоги керуватись під час вибору критеріями зовнішності. Тож учень розвиває аналітичне мислення, вміння робити логічні висновки та тренує спостережливість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.7
Збираємо команду
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися