Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Комплекс вправ з логіки має на меті допомогти дитині розвинути вміння орієнтуватися у навколишньому світі, правильно сприймаючи обʼєкти, що її оточують, розуміючи звʼязки між ними та те, як ці обʼєкти діють один на одного та на саму дитину. У ході виконання цієї вправи учень має тренуватись знаходити схожі предмети, які мають певні спільні риси. На екрані дитина бачить ряд обʼєктів. Всі вони відрізняються один від одного за всіма ознаками: формою, кольором та розміром. Але за своєю природою серед них є ті, що подібні один до одного. Наприклад, дві подушки або два звірятка. Задача дитини полягає у тому, щоб згрупувати ці предмети в залежності від їхнього характеру, призначення або особливої ознаки, спільної для них. Коли учень виділяє схожі предмети, то зображення на моніторі змінюється, і починається наступний етап вправи, на якому треба виконати аналогічну дію вже з іншими предметами. Важливо, що навіть у випадку неправильної відповіді учень все рівно переходить на наступний етап вправи. Це завдання важливе для розвитку у дитини вміння робити логічні висновки та аналізувати предмети довколишнього світу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.1
Знаходимо схожі предмети
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися