Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень ознайомиться з поняттям і явищем цифрового дробу, важливо, щоб він навчився сприймати такий формат подання інформації досить буденно, як щось звичне. Тому це завдання має більш ілюстративну форму, але не містить пояснень, котрі супроводжували вправу на минулому рівні. На екрані перед дитиною міститься той чи інший обʼєкт, який було поділено на рівні частини. Таким чином дитина розуміє, що перед нею ілюстрація дробу, тож залишається тільки вибрати, якого саме. Варіанти вибору знаходяться під малюнком. Вони суто цифрові, нема пояснення, що є чисельник, а що – знаменник, нема пояснення, яка частина що саме означає – всі ці поняття учень має зрозуміти сам. Варіанти дробу схожі, але тільки один з них є правильним. Наприклад, якщо взяли певний фрукт та розділили його на пʼять частин, значить в знаменнику вже буде пʼятірка. Чисельник визначається тим, яку частину фрукта забрали, відокремили, пофарбували в інший колір – словом, виділили у той чи інший спосіб. Якщо цього не робили із жодною частиною, то всі вони «залишаються» у предметі, а відтак чисельник буде дорівнювати знаменнику. Якщо ж все ж частину виділили, то саме її треба позначити як чисельник. Учень обирає той варіант дробу, який вважає правильним, після чого проходить на наступний етап, де треба виконати завдання аналогічного характеру, та предмет буде іншим, як і варіанти дробів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.6
Частини кількості
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися