Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Деякі розділи математики дійсно є суто науково-теоретичними і не потрібними у використанні в звичайному житті. Але діаграми належать саме до тих розділів, котрі широко використовуються, причому не тільки дорослими у, скажімо, ділових документах, а й у інформаційних засобах для уточнення тих чи інших даних. Це цілком справедливо стосується і діаграм Венна. З їхньою допомогою можна легко зрозуміти, скажімо, яка кількість людей з загальної групи займається тим чи іншим видом спорту і при цьому ще й ходить на танці. У ході виконання цього завдання учень побачить, як діаграми Венна описують абсолютно життєві ситуації. Причому на кожному етапі вправи вони будуть інші. Завдання, яке супроводжує діаграму, може містити різні питання. Наприклад, порахувати кількість тих людей, котрі належать до обох з наведених груп (тобто їхні умовні позначки знаходяться там, де кола накладаються одне на інше), або полічити тільки тих, хто підходить тільки під один критерій і не підходить під інший. В такому випадку від загальної кількості людей у колі треба відняти тих, хто водночас ще й належить до іншого. Число-відповідь треба просто ввести у порожню клітинку, після чого починається новий етап завдання. Різноманіття завдань, як і ситуацій, має на меті продемонструвати багатство обставин, коли діаграми Венна дійсно можуть знадобитись.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.9
Діаграми Венна в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися