Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Діаграми можуть бути досить різними за способом подання інформації, стилем зображення і метою. Але однією з найбільш оригінальних та корисних є діаграми Венна. Такі діаграми мають вигляд кіл, які накладають чи не накладаються одне на одного. В одному колі знаходяться всі обʼєкти, що мають певну одну ознаку, наприклад, всі червоні обʼєкти, причому незалежно від форми та розміру. У другому колі натомість знаходяться всі обʼєкти, що мають форму ромба і при цьому будь-якого кольору. Якщо є такі обʼєкти, котрі водночас є ромбами і мають червоний колір, то вони підходять під критерії обидвох груп, тому кола частково накладаються, і в тій зоні, яка належить їм обом, знаходяться такі фігури. На екрані перед учнем є діаграма. Поряд з нею є персона, що тримає кілька предметів. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перемістити ці предмети у правильні ділянки діаграми згідно з тими критеріями, котрим вони відповідають. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап, де діаграма буде іншою. Робота з ними покращує логічні та аналітичні здібності, вміння визначати характеристики предметів, швидко сприймати їх головні критерії відбору. Дана вправа також корисна і для вміння учня концентруватись на конкретних предметах та їхніх ознаках.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.7
Діаграми Венна
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися