Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Продовжити вже існуючу і повну послідовність не так вже й важко. Значно складніше вловити, зрозуміти та використати внутрішню логіку структури неповної послідовності, яку треба завершити, вставляючи пропущені елементи не в її кінець, а в середину. Цим і буде займатись дитина у ході виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься зображення предметного ряду. Його елементи розташовані не хаотично, а у певній послідовності. Наприклад, певна кількість зелених листочків йдуть відразу після певної кількість жовтих, потім один червоний лист, після чого знову та сама кількість зелених. Також у полі присутні пусті квадратики. Учень має проаналізувати послідовність, зрозуміти правила її побудови, а також те, якого кольору чи форми предмети мають бути у пустих зонах для того, щоб послідовність була закінченою і правильною. Перемістивши туди потрібні предмети (зробити це можна за допомогою тих зображень, що знаходяться під предметним рядом), дитина проходить на новий етап, де буде вже інша послідовність нових предметів, хоча механіка виконання вправи залишається такою ж самою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.4
Доповнюємо послідовність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися