Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як і більшість інших тем цього курсу, дроби мають значення у повсякденному використанні. Чи не кожного дня люди розділяють щось на частини, віддають їх, міняють, навіть продають. Кожен такий випадок – це, по суті, робота з дробами. У ході виконання цього завдання дитина зіштовхнеться  життєвими ситуаціями, в яких необхідні будуть саме дроби. Вправа подається у форматі задачок, адже вони містять певний сюжет. Перед учнем на екрані опис цього сюжету, в якому описується ситуація, де предмет ділиться на частини цілого, і певну долю цих частин забирають. Задачка супроводжується ілюстраціями, які зображують сам обʼєкт ділення, персонажів, тощо.  Ілюстрації виповнені у досить типовому стилі дитячих книжок: округлі форми та яскраві кольори, деталізація, яка водночас дозволяє без проблем впізнати той чи інший обʼєкт ,але не перенавантажує зоровий канал сприйняття інформації дитини. Під умовами задачки є кілька варіантів дробу. Учень читає сюжет, розуміє, на скільки частин було поділено ціле (це число у ролі знаменника), і яку частину цих частин віддали (це чисельник). Після цього залишається тільки обрати серед інших варіантів той дріб, що відповідає поданій у задачці інформації. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап – до нової задачки та інших дробів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.8
Дроби в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися