Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ймовірності – це те, з чим люди стикаються кожного дня. Коли дитина виконує певну дію, завжди є певна ймовірність на той чи інший результат даної дії. Він залежить від багатьох факторів, і у ході виконання цього завдання учень ознайомиться з деякими з них. Важливо, що дана вправа має ігрову форму, тому виконання її буде легким і цікавим для дитини. На екрані перед учнем міститься текст, у якому йдеться про наявність різних за кольором кубиків у ящику. Їхнє число там далеко не рівне – один колір значно переважає над іншими. Це означає, що якщо дитина простягне руку і спробує наосліп взяти з ящика кубик, скоріше за все він буде саме того кольору, якого там найбільше. Учень читає умови задачки, знаходить той кубик, який цього разу переважає над іншими, і обирає його. Коли дитина це робить, то миттєво проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії, тільки умови до задачки, а відтак і число кубиків кожного кольору, буде вже іншим. У випадку, якщо ж дитина зробить невірний вибір, наступний етап теж почнеться, просто не відразу. Спершу на екрані зʼявиться правильний варіант. Учень вивчить його, зрозуміє, в чому була допущена помилка і зможе цей досвід використати у майбутньому. Таким чином продуктивним досвідом стють навіть невдало вирішені задачки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.1
Гра "Кубики"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися