Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Лічба може мати різні форми. Найзвичніше для дитини – коли до числа додається одиниця, потім до наступного числа ще одна – і так до безкінечності, адже навіть до найбільшої відомої цифри можна додати «один». Числова послідовність може мати й інші типи виміру, тобто лічити можна відразу через кілька чисел. У ході виконання цього завдання дитина буде робити саме це. На екрані перед учнем міститься числова пряма, цифр на якій розташовано у нетиповій послідовності – між ними, точніше, між першими двома з них, різниця складає не одиницю, а інше число. Щоб його дізнатись, треба від більшого відняти менше. Коли учень це зробить, залишається тільки цю різницю додати спочатку до більшого числа, а потім до наступного – і так, поки не закінчаться всі порожні клітини числового променя. Коли дитина заповнить всі ці клітинки, то проходить на новий етап, де треба виконати аналогічний набір дій, але числа будуть іншими, так само, як іншою й буде різниця між ними. Важливо, що виконуючи цю вправу, дитина на кожному етапі виконує також дію віднімання та додавання, окрім цього дане завдання розвиває математичне мислення дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.11
Лічба чисел через декілька до 1000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися