Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина працюватиме з числовим променем – вельми розповсюдженим та зручним методом зображення чисел у порядку лічби. На екрані перед учнем міститься на кожному етапі інший проміжок цього променя, де кожна ланка (а їх може бути з десяток). Числа завжди інші, але досить великі – до першої тисячі. Деякі з ланок порожні – там бракує цифр. Проте під зображенням числового променя є варіанти того, які саме цифри там мають бути. Розташовані ці варіанти у хаотичній послідовності. Дитина має проаналізувати попереднє від порожньої ланки число, потім наступне, після чого залишається зрозуміти, яке ж число має бути безпосередньо у цьому місці, а далі – просто перемістити туди один з варіантів, що вказані під променем. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап, де треба виконати дії аналогічного характеру, але цифри будуть вже інші, так само й інші ланки променя будуть порожніми. Таким чином завдяки виконанню цього завдання дитина починає розуміти, що принаймні в межах першої тисячі правила лічби та розрядності чисел тотожні на будь-якій частині променя. А робота з ним розвиває аналітичні здібності та вміння орієнтуватись у числах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.8
Лічба чисел за числовим променем до 1000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися