Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Те, як числа взаємодіють між собою, є водночас і цікавим, і загадковим. Іноді різні форми зображення чисел по-новому розкривають цю взаємодію. У ході виконання даного завдання дитина стикнеться з таким цікавим особливим випадком. На екрані перед учнем міститься таблиця, що має вигляд квадрата. У кожному горизонтальному ряду два числа наявні, а одне – пропущене, і на його місці є порожній квадрат. Цікаво, що по вертикалі числа розташовані точно так само: два на місці й одне пропущене. Але головне те, що число, через яке відбувається лічба, теж однакове як для горизонтальних ліній, так і для вертикальних. Тобто якщо між двома числами верхнього горизонтального ряду є різниця, яка дорівнює десятці, то вона буде правильною і для всіх інших. Поза цією таблицею міститься кілька варіантів чисел. Користуючись різницею, яку знаходить дитина описаним вище способом (віднявши від більшого числа менше у тому ж ряду по горизонталі чи вертикалі), дитина обчислює, на які клітини треба перемістити ті чи інші варіанти. Коли учень це робить, то проходить на новий етап завдання, де у квадраті будуть інші числа, хоча механіка виконання вправи буде такою ж.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.12
Магічний квадрат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися