Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Будь-яка послідовність предметів чи цифр має свою внутрішню логіку побудови, яка базується на кількості елементів послідовності та тому, як вони розташовані відносно однин одного. У ході виконання цього завдання дитина буде вчитись будувати обернену послідовність. На екрані перед дитиною міститься зображення предметного ряду. Цей ряд складається з кількох елементів, які розташовані у певній послідовності. Під ними є пусті квадратики – по одному під кожним малюнком. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб, переміщуючи зображення цих обʼєктів, які розташовані під малюнком, побудувати обернену послідовність, тобто таку, яка зберігає структуру верхнього ряду та кількість предметів, але протилежна за порядком. Важливо, що навіть якщо учень зіштовхнеться з такою послідовністю, переробка якої стане проблематичною, то все рівно й у випадку помилки дитина пройде на новий етап, просто спочатку побачить правильний варіант. Таким чином дитина може вивчити спосіб створення оберненої послідовності, не вважаючи своє незнання помилкою чи поразкою. А різноманіття предметів, з яких послідовність складається на кожному етапі, робить вправу більш цікавою для дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.2
Обернена послідовність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися