Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Копійки можна використовувати як знаряддя тренування математичних навичок. З одного боку такі вправи покращують ті чи інші математичні вміння, а з іншого – роблять роботу з грошима більш вільною та простою для учня. У ході виконання цього завдання дитина буде вчитись порівнювати вартість двох груп монет. Як дитина вже знає, кількість грошей визначається не кількістю монет, а сумарною їхньою вартістю. Тобто дві-три монетки більшого номіналу значно дорожчі за десяток найдрібніших копійок. На екрані перед учнем міститься зображення двох груп монет. Вони відрізняються кількісно та якісно. Учень має підрахувати, скільки копійок та гривень входить до кожної групи, звертаючи увагу саме на вартість монет. Під зображенням містяться знаки «більше» та «менше». Учень має перемістити правильний знак до порожньої ділянки між групами, давши відповідь на питання, в якій з них грошей більше. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап завдання, де треба виконати дії аналогічного характеру з іншими групами монет. Цікавість до виконання вправи зберігається за рахунок самих копійок: вони зображені вкрай натурально та реалістично, збережені кольори та пропорції. Окрім того, на кожному етапі їхнє розташування трохи змінюється, тож візуальний ряд стає більш різноманітним.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.5
Порівняння копійок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися