Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовність предметів завжди будується за певною внутрішньою логікою. Наприклад, якщо йде мова, скажімо, про зображення кількох різнокольорових метеликів у певній послідовності, то, якщо за кожним жовтим йде, скажімо, два зелених, а потім знову один жовтий, то, відповідно, таку послідовність можна продовжувати згідно з цією внутрішньою логікою, поки не закінчаться метелики чи місце для їх розташування. У ході виконання даної вправи дитина тренуватиметься саме у продовженні послідовності предметів. На екрані перед учнем міститься зображення кількох обʼєктів. Учень аналізує малюнок, структуру послідовності (кількість предметів певного типу і їхнє розташування відносно одне одного), після чого залишається тільки відновити послідовність. Під предметним рядом є малюнки, на яких зображено обʼєкти, що до цієї послідовності належать. Їх слід перемістити у пусті квадратики у необхідному порядку. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії, але предмети будуть іншими. Новою буде і схема будування послідовності. Таке різноманіття дає дитині можливість зберегти цікавість до виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.3
Продовження послідовності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися