Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Температура – ще одна фізична характеристика, яка частіше за все не позначається на зовнішності предмета, але вимірюється за допомогою спеціального приладу. Таким приладом є термометр. У ході виконання цього завдання дитина буде не просто міряти температуру, а й самостійно впливати на показники термометра. На екрані на кожному рівні учень бачить перед собою такий термометр, де стовпчик, що заповнено червоним, спочатку знаходиться на нулі. Учень сам позначає, на якому рівні він має бути, керуючись вказівкою, що є у завданні. Коли дитина фіксує цей червоний стовпчик на певному рівні, які відповідає вказаній у завданні температурі (вони мають цифровий формат, тож виконати це буде легко), то проходить на новий етап, де теж буде термометр, але у завданні буде вже інша температура для встановлення. Термометр нагадує лінійку, де цифрами позначаються десятки. Якщо ж треба позначити не кругле число, а, скажімо, 15 градусів, то учень знаходить середину між 10 та 20 градусами і зупиняє червоний стовпчик там. Навіть якщо учень помилиться, то все рівно пройде на новий етап, просто спочатку побачить правильний варіант, який зʼявиться під неправильним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.9
Робота за термометром
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися