Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здавна гра в загадки є однією з найулюбленіших для дітей та дорослих, оскільки вона не тільки корисна для розвитку розумових здібностей, а й цікава. Однією з сучасних форм цієї гри є шифрування, де замість цифр у прикладах є інші, нові символи. У ході виконання цієї вправи учень буде використовувати замість цифр літери. На екрані перед дитиною міститься кілька прикладів або з дією додавання, або  з дією віднімання. Вони є вирішеними, завершеними, але замість цифр після знаку рівності стоять літери. Учень вирішує кожен приклад, дізнається результат, а відтак розуміє, яке нове значення отримали літери в рамках цього завдання. Під виразами є ряд букв і ряд чисел. Учень має розташувати їх так, щоб під кожною літерою знаходилось число, яке відповідає значенню літери, що та отримала у прикладах зверху. Наприклад, є приклад, де четвірка додається до пʼятірки. Після знаку рівності стоїть літера «О». Отже, під цю букву, що знаходиться під рядом прикладів треба поставити цифру «9». Коли учень переміщує всі літери над своїми цифрами, то проходить на наступний етап, де будуть інші числові вирази, які теж треба буде вирішити. Навіть якщо дитина помилиться, то все рівно пройде далі, але спочатку побачить правильний варіант розміщення літер.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.7
Розшифровуємо слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися