Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення – одна з основних математичних дій, яка разом з додаванням, відніманням та діленням становить ту частину навичок у роботі з числами, котрі знадобляться учню у будь-якій темі, повʼязані з цією наукою, в майбутньому. Множення – це процес, при якому число додається саме до себе певну кількість разів. У ході виконання цього завдання дитина більш докладно ознайомиться з логікою цього процесу, навчиться нею керувати і при цьому буде працювати з числами, що подані у форматі таблиці. Він є особливо зручним, адже всі дані в ній оптимально структуровані та подаються у доступному вигляді – головне зрозуміти таблицю. На екрані на кожному етапі перед учнем міститься одна така. У першій колонці – кількість груп предметів. Наприклад, кількість пеналів з олівцями. У другій колонці – загальна кількість самих цих предметів. Якщо, скажімо, пеналів 2, а олівців – 10, значить, в кожному з них (а за умовами дії множення кількість елементів у групах рівна) по 5 олівців. При цьому таблиця не повна – бракує останньої цифри. Учень аналізує дані, бачить, як вони повʼязані між собою та обчислює, яке число треба вказати в останньому робочому полі. Коли учень вписує туди число, яке вважає відповіддю, то проходить на новий етап, де треба буде виконати дії аналогічного характеру, але таблиця буде іншою – нові числа за новою системою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.13
Табличні дані
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися