Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення на десять могло б здатися дитині найважчим, адже це число є найбільшим і, по суті, відкриває новий рівень чисел – двоцифровий. Але насправді множення на десять є найлегшим. Правило одне, загальне на всі випадки: при множенні на десять до другого множника просто вписується нуль після нього. Це і є добуток. У ході виконання цього завдання дитина закріплює знання цього правила на практиці. На екрані перед дитиною на кожному рівні новий приклад із дією множення, де один з елементів – цифра «10». Після знаку рівності треба вписати добуток, тобто результат цієї дії. Він виражається досить легко: просто до іншого множника дописують нуль, наприклад, якщо «3» помножити на «10», то добуток – це «30». Важливо памʼятати суть даної дії. Множення на десять попри легкість виконання є дійсно вже роботою з іншим розрядом чисел. Помноживши на десять, або «взявши певне число десять разів», дитина переводить його в розряд десятків. Коли учень вводить добуток у порожню клітинку, то проходить на наступний етап вправи, де треба виконати аналогічні дії, тільки вже з іншим прикладом. Щоб вправа не здалась учню нудною, кожен етап супроводжується тим чи іншим персонажем. Наприклад, казковим, добрим звірятком, або іншим героєм. Всі малюнки деталізовані, якісно виконані, хоча й не мають звʼязку з самою дією множення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.5
Таблиця множення на 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися