Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовність предметів може творитися за різними критеріями. Зокрема за розмірами предметів, які входять у цю саму послідовність. На екрані перед учнем зображено предметний ряд. Всі обʼєкти, що входять до його складу, тотожні за формою та кольором, але різні за розміром. Цифрові символи у цій вправі також не використовуються. Під предметним рядом є ряд пустих клітин, кількість котрих співпадає з числом обʼєктів у послідовності. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб утворити зворотню послідовність, використовуючи елементи послідовності зверху. Ці елементи розміщені під обома рядами. Учень повинен використовувати тільки розмір обʼєктів як єдиний критерій у створенні нового ряду. Коли дитина це зробить, то пройде на новий етап, де треба буде виконати аналогічні дії, але предмети будуть іншими, так само, як і послідовність. Якщо, скажімо, на минулому етапі були пірамідки, і на дві великі було три маленькі, то на новому будуть вже, мʼячі, і у верхньому ряду буде два великих на пʼять маленьких. Таким чином різноманіття обʼєктів для роботи, а також форми послідовностей не тільки посилюють цікавість дитини до вправи, а й стимулюють її увагу та концентрацію.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.6
Відтворення послідовності за розміром
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися