Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вірогідність будь-яких подій відносна і неабсолютна, але при цьому є серед них такі, вірогідність котрих надзвичайно мала. Здебільшого, вона вимірюється у шансах, котрі ототожнюються з відсотками виконання тих чи інших умов, але поки дитина ще не вивчила цієї теми, простіше визначати вірогідність більш радикально – для зручності. Цим і займеться учень на кожному етапі вправи. На екрані перед дитиною міститься опис певних обставин або ситуацій. Учень має проаналізувати їх та визначити, наскільки велика вірогідність цих подій. Після чого – дати відповідь на питання про їхню реалізацію. Дитина, виконуючи це завдання, має керуватись власними знаннями про відносну вірогідність подій, які трапляються у посередніх умовах. Коли дитина дає відповідь на питання рівня, то проходить на новий етап, де треба виконати аналогічне завдання, тільки умови будуть іншими. Важливо, що кожен етап супроводжується новими ілюстраціями, на яких буде зображуватись те, про що йде мова. Ілюстрації виповнені якісно, деталізовано: округлі форми, не кричущі, але яскраві та гармонійні кольори. Завдяки їм учню цікаво рухатись з етапу на етап і інтерес до виконання завдання не слабшає.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.3
Вирогідні і неможливі події
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися