Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Отже, дріб – це частина цілого. У ході виконання цього завдання дитина навчиться визначати, яка з поданих частин того чи іншого обʼєкта чи фігури більша від інших. На екрані зображено ряд обʼєктів. Відомо, що вони, власне і є такими частинами, але кожна відрізняється від інших за розміром. Учень читає у завданні, до якої фігури вони належать. Щоб правильно оцінити їхні розміри, а відтак і те, наскільки велику частину цілого вони собою представляють, дитина має знати це. Тоді учень зможе уявити цю фігуру, накласти на її зображення кожну з частин і прийти до відповідних висновків. Після цього залишається тільки обрати той варіант, який є на думку учня правильним. Коли учень робить свій вибір, то незалежно від того, чи він виявиться хибним, чи ні, дитина проходить на наступний етап вправи, де знову стикається з кількома варіантами, кожен з яких є частиною іншої, нової фігури чи предмету. Завдяки різноманіттю обʼєктів, чиї елементи представлені як долі, тобто частини цілого, зберігається та посилюється інтерес дитини до виконання цього завдання. І навіть якщо учень щось неправильно зрозуміє, то все рівно пройде на новий етап. Просто не відразу: спочатку побачить правильну відповідь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.2
Яка із частин найбільша
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися