Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цікава особливість послідовностей в тому, що вони можуть мати зовсім різний зовнішній вигляд. Зокрема, вони можуть йти не тільки зліва направо, а й зверху вниз, чи навпаки. У ході виконання цього завдання дитина буде працювати з багаторівневою зростаючою послідовністю. На екрані перед учнем міститься кілька предметних рядів, розташованих один під іншим. Кожен наступний ряд більший за інший, бо має на один чи кілька елементів більше. І кожен ряд структуровано не хаотично – його складові елементи розташовані у певній послідовності. Учень аналізує побачене, бачить, як саме будується ця послідовність, після чого звертає увагу на найнижчий, а відтак найбільший предметний ряд. Він неповний – у ньому бракує кількох елементів. Учень, завдяки тим рядам, які розташовані зверху, розуміє, як саме треба доповнити останній ряд, і робить це за допомогою його елементів, що розміщені окремо під цим своєрідним трикутником. Коли учень це робить, то проходить на новий етап, де буде також три ряди послідовно розміщених обʼєктів, от тільки як самі зображення предметів, так і принципи побудування послідовності будуть вже іншими. І навіть якщо дитина помилиться у виборі, то все рівно пройде на новий етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.8
Зростання послідовності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися