Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить на екрані обʼєкти, які потрібно перелічити. Ці предмети зруповані у дві групи, в кожній по два ряди, де максимум – пʼять зображень. Так дитині легше сконцентруватися на такому зображені та аналізувати його. На екрані може бути в сумі від одного і до двадцяти предметів. Учень перераховує всі і за допомогою мишки натискає на ту цифру під зображенням, яка відповідає кількості обʼєктів. Якщо вибір вірний – то малюнок змінюється, і перераховувати треба вже інші обʼєкти. Якщо дитина допустить помилку, то правильна відповідь з’явиться на екрані, після чого учень продовжить виконання завдання. Таким чином дитина закріплює навички лічби від одного и до двадцяти, вчиться вільному володінню ними на практиці. Разом з тим учень і повторює цифри, і вчиться їхній будові (як односкладові стають двоскладовими) та порядку при лічбі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.3
Рахуємо об'єкти до 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися