Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа має на меті максимально закріпити вміння дитини рахувати від одного до двадцяти практичним шляхом. На екрані учень бачить кілька рядів з кольоровими фігурами. Він має перерахувати кількість цих фігур у кожній з груп. Під малюнками є цифра, яка має співпадати з кількістю фігур в одній з груп. Завдання учня полягає у тому, щоб знайти цю єдину з трьох групу предметів і виділити її. Якщо вибір правильний, то дитина переходить на наступний етап: зʼявляються нові групи предметів у іншій кількості, змінюється і цифра у завданні. Але якщо дитина допускає помилку, то перед продовженням завдання вона бачить на екрані вірний варіант. У кожній групі від одного до двадцяти обʼєктів. На кожному етапі треба перерахувати кількість предметів у всіх групах, тож дитина має багато практики з лічби, остаточно закріплюючи свої знання про порядок чисел. Також ця вправа важлива для розвитку уваги та концентрації, бо дитина має тримати у памʼяті кількість предметів у одній групі, коли перераховує іншу, щоб потім порівняти їх між собою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.7
Зображення чисел до 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися