Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цієї вправи дитина знову зіткнеться з віршованими задачками, які присвячені додаванню, але цього разу вони будуть складнішими, а відтак і цікавішими, адже дитина буде працювати з більшими числами. На екрані учень перед собою бачить віршик, у якому йдеться про певну ситуацію, в яку потрапили персонажі. Наприклад, білочка, що збирала горішки. Цей сюжет легко представити у вигляді математичного прикладу, адже у ньому йдеться про зміну кількості певних обʼєктів. Дитина читає віршик, аналізує текст і розуміє, що в ньому йдеться про додавання. Під віршиком є кулька порожніх клітинок, в які учень має вписати всі доданки, а потім порахувати їхню суму. Після цього починається наступний етап, де учень побачить новий вірш та нових героїв. На кожному етапі з1являються нові числа, але задачі, які виконує дитина у цій вправі, завжди містять тільки дію додавання чисел в межах двадцятки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.4
Віршовані задачі на додавання в межах 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися