Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо раніше дитина тільки знайомилась з поняттями «половина», «третина» і «четвертина», то у ході виконання цієї вправи вона вже матиме змогу самостійно обирати з-поміж цих понять ті, що відповідають зображенню на екрані. Учень на кожному етапі завдання бачить круг. Він поділений на два сегменти, які відрізняються один від одного за кольором. Також поряд з фігурою є персонаж, який виступає в ролі сюжетного напарника учня, разом з ним намагаючись знайти відповідь на питання вправи. А питання полягає у тому, якою частиною фігури є та, що зафарбована у білий колір. Дитина аналізує картинку, бачить, як співвідносяться кольори, і після цього самостійно обирає, чи названий колір займає половину фігури, третину чи четвертину. Для цього учень має досить чітко усвідомлювати, що, власне, значать ці назви, тобто, наприклад, четвертина – це поділ фігури на чотири рівні частини. Коли учень робить свій вибір, то переходить на наступний етап навіть у разі помилки. В такому випадку правильна відповідь просто зʼявляється на екрані під хибною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.5
Частини круга
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися