Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання закріплює розуміння теми дробів за допомогою використання як числового вигляду цих чисел, так і предметів, що грають роль прикладів. На екрані дитина бачить перед собою групу предметів, які є здебільшого однаковими, але деякі з них відрізняються з-поміж інших тією чи іншою рисою. Наприклад, є кілька яблук одного розміру та однакової форми, але три з них є зеленими, а два – червоні. Учень, виконуючи вправу, має вказати, яка частина цього набору плодів представлена яблуками червоного кольору. У якості відповіді під малюнком містяться дроби. Дитина, користуючись вже отриманими знаннями з цієї теми, вибирає той варіант, де знаменником є загальна кількість яблук, а чисельником – тільки ті з них, що є червоними. Таким чином учень відповідає на поставлене питання і переходить на наступний етап, де побачить приблизно аналогічний малюнок, але з іншими предметами та у іншій кількості. Проте механіка виконання вправи буде такою ж, як і на попередньому рівні, тож учень зможе закріпити дану тему. Якщо дитина помилиться і обере не той дріб, що треба, то все рівно перейде на наступний етап, просто спочатку правильна відповідь з’явиться на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.8
Частини від кількості
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися