Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тиждень, як відомо, складається з семи днів: понеділка, вівторка, середи, четверга, пʼятниці, суботи та неділі. Потім знову йде понеділок, і це коло повторюється. Знання днів тижня є дуже важливим для дитини. У ході виконання цієї вправи дитина тренуватиме своє знання днів тижня, їхніх назв та порядку. На екрані міститься блокнот, у якому вказано певний день. Під ним є інші назви. Дитина має розташувати їх у правильній послідовності. Наприклад, якщо це понеділок, а треба вказати два наступних дня, то учень має перенести на свої місця вівторок і середу. Але важливо, щоб вівторок був відразу після понеділка, адже тільки такий порядок днів є правильним. Коли учень це робить, то проходить далі, до наступного етапу вправи, де побачить вже інший день тижня, а також нові варіанти для продовження послідовності. Ця вправа допомагає учню зорієнтуватись у часі в масштабах днів та тижнів. А наявність додаткового персонажа, який зображується поряд з блокнотом, додає вправі більшої інтерактивності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.5
Дні тижня
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися