Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовність може бути сформована не тільки за допомогою різних за всіма параметрами  предметами, а й завдяки відмінностям елементів, що є здебільшого подібними. Наприклад, у ході виконання цієї вправи дитина має вибирати, де знаходяться правильні позиції для фігур у послідовності, що залежить не тільки від форми елементів, а й від їхнього кольору. На екрані учень бачить перед собою набір елементів, який складається з геометричних фігур, зображених у різних кольорах. У квадраті, де вони зображені, є порожні місця. Туди треба перемістити фігури так, щоб вони відповідали горизонтальному чи вертикальному ряду за кольором. Учень має проаналізувати зображення і взаємозалежність цих критеріїв при побудові послідовності, після чого правильно розташувати фігури. Коли дитина це зробить, то перейде на наступний етап вправи, де побачить новий набір предметів. Але як форма фігур, так і спосіб побудови послідовності вже будуть іншими. Хоча механіка виконання цього завдання залишається такою ж, різноманіття послідовностей робить вправу цікавою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.10
Доповнюємо фігурою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися