Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Навколишня дійсність є відносною і складається з безкінечної кількості ймовірностей, підрахувати які людині не під силу. Але поняття про ймовірність є досить важливим для орієнтації у світі. У ході виконання цієї вправи дитина буде використовувати аналітичні здібності, спостереження та памʼять про події для того, щоб зробити висновок про імовірність тої чи іншої події. Наприклад, вірогідність того, що кінь перестрибне двохметровий паркан, невелика, бо висота ця вельми значна, але сила коня та його спритність роблять цю подію більш вірогідною, ніж, скажімо, перестрибування такої ж висоти собакою. На екрані дитина бачить малюнок, що ілюструє певну ситуацію. Малюнок є деталізованим та досить яскравим, щоб зацікавити дитину. До зображення додається питання про ймовірність тої чи іншої події, повʼязаної з цим малюнком. Дитина обирає варіант відповіді на це питання, наприклад, чи достовірним є те, що птахи вирушають в інші країни на крилах. Коли дитина це робить, то проходить далі до наступного етапу вправи, де на учня чекатиме новий малюнок та інше питання до нього.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.1
Достовірні, неможливі та випадкові події
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися