Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Деякі події трапляються частіше, а деякі – рідше, тому використовується поняття про вірогідність тих чи інших випадків. Ця вправа тренує памʼять та аналітичні здібності дитини. У ході її виконання учень матиме змогу більш цілісно зрозуміти концепцію ймовірностей. На екрані учень бачить перед собою досить приємну в плані стилістичного оформлення ілюстрацію. Цей малюнок нагадує картинку з дитячої казки, є яскравим та приємним для сприйняття. Біля нього є питання. Наприклад, дитина бачить хлопчика, який спускається з гірки на лижах, а коло нього мете завірюха. Питання, яке ставиться біля малюнка, стосується сезонів року. Учень має відповісти, чи буде після зими весна. Ймовірність цього (з багатьох природних причин) дуже значна, хоча й не абсолютна. Учень має проаналізувати це, відповісти на питання, після чого перейти на наступний рівень, де буде зображено вже іншу ситуацію, яка супроводжуватиметься новим питанням. Вміння оцінювати ймовірності є дуже важливим для повсякденного використання, як і усвідомлення того, що ймовірність є мірою відносною, адже й у проміжку певного часу трапляються різні події.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.2
Істинні/хибні висловлювання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися