Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Графіки використовуються для різних цілей. У ході виконання цієї вправи дитина вчитиметься визначати місцезнаходження предмета за його координатами, тобто показниками його положення на умовній діаграмі. Для цього підходить дошка для шахів, адже з нею, можливо, дитина вже стикалась у житті. На екрані учень перед собою бачить таку дошку, на якій у довільній позиції розміщені різні фігури. Учню дається певна координата і питання про те, яка саме з фігур на ній знаходяться. Виконати це завдання легко, якщо навчитись читати координати. Наприклад, треба зрозуміти, що знаходиться на клітинці В-5. Для цього учень на горизонталі знаходить відповідну букву за межами квадратиків, де знаходяться фігури. Від неї йде вертикально лінія квадратів. Учень знаходить пʼятий. Якщо від нього провести горизонтально «шлях» в бік, де містяться цифри, то учень побачить як раз пʼятірку. Там, де перетинаються горизонталь пʼятірки та вертикаль букви «В» і міститься координата, вказана у завданні. На цьому квадратику знаходитиметься фігура. Вибравши її, учень пройде далі, до наступного етапу вправи, де виконає аналогічну дію, тільки йому буде задано шукати нову координату.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.3
Координата шахів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися