Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ще один з форматів подання інформації у вигляді діаграми – це круг. Весь круг цілком приймається умовно, як щось ціле, а його сегменти – як частини цілого, його долі. Всі вони розфарбовані у різні кольори. Ця вправа вчить дитину зчитувати інформацію, яка подається у вигляді діаграм. На екрані учень бачить перед собою саме таке коло, розділене на сегменти. Над діаграмою міститься питання до вправи, у якому вказано, яку з частин треба знайти: більшу чи меншу. Учень аналізує зображення та знаходить сегмент, який відповідає критеріям пошуку, порівнюючи з іншими. Дитина виділяє його, після чого проходить далі, до наступного етапу завдання. Там учень знову бачить діаграму, тільки вона вже буде докорінно відрізнятись від минулої і кількістю сегментів, і їхнім розміром, і співвідношенням, а також буде й інше питання. Важливо, що якщо учень не зможе відразу правильно визначати розмір сегмента, помилиться, то все рівно продовжить виконання вправи. В такому випадку правильна відповідь просто зʼявиться під неправильною, тож учень зможе зрозуміти свою помилку. Ця вправа корисна для розвитку аналітичних здібностей і розуміння інформації, що подається у вигляді діаграм.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.4
Кругові діаграми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися