Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує немало особливостей, які повʼязані з виміром часу. Наприклад, кількість годин у добі зажди однакова, але при цьому денна половина доби коротша взимку і довша в день, хоча тут йде мова тільки про кількість годин, коли світло Сонця насичує Землю. У ході виконання цієї вправи дитина буде знаходити відповіді на логічні питання, повʼзані з часом. На екрані учень бачить перед собою питання з ілюстраціями, які його супроводжують. Наприклад, чи однаково довго триває ніч у вересні та лютому, або коли народилась мама, якщо відомо, що тато народився в середу, а мама – на три дні раніше. Під питанням містяться і варіанти відповіді. Дитина обирає той, що вважає правильним, після чого проходить на наступний рівень завдання. Якщо відповідь дійсно правильна, то це відбувається відразу. Але навіть у випадку помилки дитина все рівно продовжує рух між рівнями вправи, просто правильний варіант зʼявиться під хибним, аби учень зміг зрозуміти свою помилку і використати цей досвід у наступному рівні. Наявність деталізованих ілюстрацій не тільки додає завданню привабливості з точки зору візуального оформлення, а й посилює яскравість образів, які дитина краще запамʼятає.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.9
Логічні задачі на час
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися