Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли йде мова про вимір ваги, то, так само як і у випадку з вимірами інших критеріїв предметів, можна не тільки порівнювати масу двох окремо взятих обʼєктів, а й використовувати спеціальні одиниці. У даному випадку – кілограми, тренуванню роботи з якими і присвячено цю вправу. На екрані дитина бачить перед собою ваги. На перших – кілька предметів, на других – спеціальні гирі. Ті ваги, на яких є предмети, вказують на їхню точну масу. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб вирівняти показники обох пристроїв, додаючи на порожні ваги гирі. На кожній гирі міститься підпис, який вказує на її вагу. Додаючи їх куди слід, дитина складає їхню масу разом. Коли учень зрівнює ваги, він переходить на наступний етап завдання, де бачить на екрані вже нові предмети, але знову має вирівняти вагу. Завдяки виконанню цього завдання учень вчиться працювати з вагами, розуміти масу і паралельно разом з тим повторює правила додавання. При цьому і ваги, і предмети, і гирі зображені досить детально та цікаво. Разом з тим на екрані зображено й персонажа, якому й треба допомогти вирівняти ваги.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.9
Маса
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися