Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли йде мова про виміри довжини або висоти з використанням одиниць виміру, то з цим, зазвичай, проблем не виникає завдяки існуванню універсальних одиниць – сантиметрів, метрів тощо. Але при спробі виміряти обʼєм або місткість виникає проблема, яка полягає у тому, що навіть при наявності універсальної одиниці (літри, мілілітри тощо) різні ємності мають різний вміст, який важко вгадати «на око». Саме тому, вимірюючи місткість, учню допоможуть його знання з математики. На екрані перед дитиною є кілька ємностей. Сумарний обʼєм відомий, отже залишається знайти місткість кожної ємності, враховуючи, що всі вони є однаковими. Це не складно: наприклад, якщо зображено три однакових чашки і відомо, що загальна їхня місткість складає три літри, то в одній чашці буде один літр. Таким чином, щоб виміряти місткість, учень вперше виконує математичну дію ділення, хоча й у спрощеній формі. Під малюнком міститься кілька варіантів відповіді на питання про те, скільки обʼєму вміщається у одну ємність. Дитина має обрати той, який є, на її думку, правильним. Коли учень це робить, то проходить далі, на наступний етап вправи. У випадку помилкової відповіді виконання завдання продовжиться.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.5
Місткість. Скільки літрів?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися