Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Люди живуть у постійному потоці часу. Вміння вимірювати його – одна з дуже важливих частин повсякденного життя. Але окрім того, що люди кожного дня використовують годинники, аби точно дізнатись хвилини та години, окрім того, що за допомогою руху Сонця люди визначають частину доби, є більш масштабні виміри часу. Кожен рік складається з дванадцяти місяців по три на кожнен сезон: зиму, весну, літо та осінь. Дитина має знати назви всіх цих місяців, а також пам'ятати їхню послідовність. У ході виконання цієї вправи дитина тренує ці знання. На екрані перед учнем міститься деталізований пейзажний малюнок, на якому легко вгадати ту чи іншу пору року. Засніжене місто належить зимі, а вбраний у золотаве листя ліс – осені. Поряд з малюнком знаходиться казковий персонаж, який питає у дитини про те, який з місяців, що перераховані під малюнком, не належить до цього сезону. Учень аналізує цей ряд назв (котрих є чотири, тобто інші три саме і є місяцями, наприклад, весни) і бачить, який місяць є зайвим. Коли дитина його обирає, то переходить на наступний етап вправи, де бачить вже новий пейзаж, а новий персонаж задає аналогічне питання, тільки  вже з іншим набором місяців.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.4
Місяці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися