Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння продовжувати послідовність – це не тільки самостійна навичка, корисна як у математиці, так і у побуті, а й хороший спосіб потренувати логічне мислення. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані дитина бачить перед собою предметний ряд, елементи якого створюють певну послідовність, знаходячись одне за одним у певній кількості. При цьому дана послідовність не є завершеною. Є ще пустоти наприкінці. Учень бачить також елементи цієї послідовності, які знаходяться під нею. Перетягуючи їх у порожні клітини, дитина зможе закінчити послідовність. Але головне – зробити це правильно. Для цього учень має зрозуміти динаміку процесу, вирахувати, як вони розміщені між собою. Коли ж дитина зрозуміє це і продовжить послідовність, то перейде до наступного етапу вправи, де на неї чекатиме вже нова послідовність для відновлення. Всі предмети намальовані у цікавому стилі, який є подібним до ілюстрацій дитячих казкових книжок. Також вони мають багату деталізацію та яскраві насичені кольори, приємні для ока. Це робить вправу цікавішою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.6
Наступний елемент послідовності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися