Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометрія – це цілий окремий розділ математичної науки. І основа-основ – це назви геометричних фігур, з якими ще не один раз доведеться зустрітись. На екрані дитина бачить ряд обʼєктів. Всі вони – геометричні фігури різних кольорів. Серед них попадаються і схожі фігури, і однакові, хоча за кольорами вони можуть все одно не співпадати. На кожному етапі перед дитиною ставиться те чи інше завдання, яке присвячене пошуку конкретного виду фігур. Наприклад, треба знайти всі трикутники або ж всі квадрати. Характеристика цих фігур – єдиний критерій вибору, адже вони можуть відрізнятись і за кольором, і за розміром. Коли ж дитина виділяє фігури одного виду, вона переходить на наступний рівень, де бачить вже інший набір фігур, а головне – треба знайти і виділити якісь інші фігури з-поміж них. Навіть коли учень помиляється, він все одно проходить далі, щоб мати змогу застосувати досвід помилок з користю для себе.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.1
Назви фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися