Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча копійки є корисним інструментом для тренування вміння працювати з грошима, все ж у повсякденному житті дитині набагато частіше доведеться працювати з купюрами. Вони відрізняються не тільки матеріалом, з якого вони виготовляються та формою, а й більшим різноманіттям деталей. Дитині важче запамʼятати, яка купюра яку суму грошей означає. Допомогти має кольорова відмінність та, звісно, вказівка на номінал у вигляді цифри на кожній з купюр. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься з-поміж кількох купюр обирати ту, яка потрібна. На екрані дитина бачить кілька з них. Є також персонаж, якому треба допомогти, передавши йому не всі гроші, а лише деякі купюри. Учень обирає ті, що треба, та переміщує їх до персонажа. Наявність взаємодії з героєм вправи робить завдання більш цікавим та надає певну, хоча й просту, сюжетну базу. Отже, коли учень передасть персонажу потрібні купюри, почнеться наступний етап, де буде інший герой та інші гроші (за вартістю, але завжди – українська гривня). Важливо, що навіть у випадку помилки дитина продовжить виконання вправи, побачивши правильний варіант під неправильним. Таким чином тренується увага і памʼять дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.5
Номінал гривень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися