Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математичні вміння корисні не тільки за шкільною партою, а й у повсякденному житті. І чи не головним застосуванням навичок лічби, додавання і віднімання є робота з грошима. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься впізнавати монети певного номіналу. На екрані учень перед собою бачить групу монет. Більшість з них різного номіналу. У цій вправи використовуються тільки копійки української національної валюти, адже саме з цим видом грошей стикатиметься дитина у житті. Їхнє зображення є правдоподібним, адже передається не тільки дизайн, а й співвідношення розмірів. Також на екрані зображено гнома. Цей персонаж споконвіку повʼязаний із скарбами і грошима. Йому і має допомагати дитина. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вибрати кілька монет певного номіналу. До кожного етапу завдання номінал вказується окремо. Коли учень вибирає потрібні монети, то переходить на наступний рівень. Важливо, що навіть у випадку помилки учень все рівно продовжує виконання завдання. Коли дитина переходить на наступний рівень, то бачить не тільки інший ряд монет, а й інше завдання, згідно з яким вибрати треба вже копійки іншого номіналу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.1
Номінал монет
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися