Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа у ігровій формі продовжує тренувати та закріплювати знання дитини про сезони і вміння визначати, які місяці до якого сезону належать. На екрані перед учнем міститься кілька ілюстрацій. На них персонажі займаються типовими для того чи іншого сезону справами. Наприклад, хлопчик катається на лижах, дівчинка збирає квіти тощо. Малюнок легко співвіднести із сезоном. Малюнки також є підписаними, аби дитина точно запамʼятала асоціативний ряд. Над цим рядом ілюстрацій міститься завдання, у якому вказано місяць. Цей місяць треба віднести до того чи іншого сезону. Щоб це зробити, учень має натиснути на ілюстрацію пори року, до якої він, як вважає учень, належить. Після цього дитина проходить далі, до наступного етапу вправи, де побачить вже нові ілюстрації, інші сезони, а головне – новий місяць у завданні. Всі малюнки деталізовані та виконані у приємному стилі: округлі форми, яскраві, але не надто сліпучі кольори поєднуються з гарними образами та вираженою динамікою. Це перетворює вправу на справжню цікаву гру, що допоможе дитині краще запамʼятати урок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.6
Пора року
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися