Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина вже більш-менш вивчила зовнішній вигляд купюр української гривні та разом з тим навчилась розпізнавати їхній номінал, наступний крок – закріпити знання про вартість грошей, дати зрозуміти дитині, що саме цифра, яка вказана на банкноті, визначає вартість купюри. Для цього на екрані перед учнем зображено кілька купюр. Всі вони різного номіналу. Під ними знаходиться зображення того чи іншого персонажа. Наприклад, гнома, образ якого з давніх-давен поʼязаний з грошима і скарбами, або принца, якому титулом призначено розпоряджатись казною королівства. Наявність таких персонажів робить завдання більш логічним та цілісним. Учень має порівняти між собою купюри та вибрати правильну – або більшу, або меншу з них. Яку – вказано у завданні  конкретного етапу. Коли ж дитина це робить, то проходить далі, на наступний рівень вправи, і має виконати аналогічну дію, але вже з іншими банкнотами, а окрім того змінюється і питання до рівня. Якщо минулого разу треба було шукати та передавати персонажу найбільшу купюру, то цього разу – вже найменшу. Важливо, щоб дитина зрозуміла: ані розмір, ані колір купюри не впливають на її вартість, а лише цифра, яка вказує на номінал.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.7
Порівняння гривень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися