Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Операції з додавання та віднімання – не єдині базові дії, які можна робити з числами. Також велике значення для розвитку математичного мислення має вміння порівнювати кількість та визначати, де предметів більше, а де – менше. Ця вправа є базовою для цілої низки завдань, які створено для того, щоб покращити вміння дитини орієнтуватись у цьому питанні. На екрані учень бачить перед собою два предметних ряди. При цьому у вправі є простий сюжет: це можуть бути їжачки і грибочки або ж бджоли і квіти чи інші персонажі та образи. Учень має підрахувати кількість предметів в обох рядах та відповісти на питання, чи всім, наприклад, бджолам вистачить по квітці. Тобто навіть якщо кількість персонажів та предметів не однакова, але персонажів - менше або дорівнює кількості предметів, тоді так, кожному персонажу вистачить по предмету. Коли дитина обере відповідь, то перейде на наступний рівень завдання, де теж побачить два ряди обʼєктів. Ця вправа здається легкою, але насправді у ході її виконання дитина вчиться співставляти кількість предметів, які відрізняються одне від одного за розмірами, тож візуально верхній і нижній ряди ніколи не співпадають, тоді як за кількістю обʼєктів – можуть. Особливістю вправи є чудове візуальне оформлення, яке налаштовує дитину на гру-змагання.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.1
Порівняння кількості
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися