Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує серію завдань, що присвячені тренуванню вміння дитини працювати з грошима. На екрані учень бачить казкового персонажа, наприклад, русалку. Персонаж зображується досить деталізовано та яскраво. Впізнати його легко, адже стиль малюнка вельми схожий на те, як цих персонажів зображують в дитячих казкових книгах. Над персонажем є кілька монет. Згідно із завданням дитина має вибрати потрібну – або найбільшого номіналу, або ж найменшого. Характер завдання залежить від конкретного етапу вправи і змінюється під час переходу на наступний рівень. Учень, щоб правильно виконати завдання, має звертати увагу не на розмір монетки, а на цифру, яка на ній нанесена, адже саме вона вказує на номінал копійки. Наприклад, «10 копійок» є меншою монетою, ніж «5 копійок» за розміром, але вдвічі більшою за номіналом. Коли учень правильно обирає монету і передає її герою, то проходить далі на наступний рівень. При цьому це відбувається і у випадку хибної відповіді. Важливо, що у вправі використовується тільки українська національна валюта, а точніше, її монетна складова частина.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.4
Порівняння монет
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися